MENIU

Renginiai

Lazerių ir muzikos šou Bernardinų sode 2017-09-29 Bernardinų sodas

Leiskitės į įspūdingą pasivaikščiojimą Bernardinų sode ir pasinerkite į futuristinę simbiozę: Girių dvasių sukurtus muzikos garsus lydės lazerių šou ant rudenėjančių sodo medžių lajos.

Optronika parengė Jums nepamirštamas lazerių projekcijas mylimiausiame ir jaukiausiame sostinės parke prie kurių puikiai derės Lietuvos miškų ir Baltų tradicjų įkvėpta Girių dvasių elektroninė muzika. Nepraleiskite reginio ir atsikvėpkite po ilgų tyrinėjimų Vilniaus širdyje!

Daugiau informacijos http://tyrejunaktis.lt/listings/lazeriu-ir-muzikos-sou-bernardinu-sode/ 

Nobelio laureatų alėja Bernardinų sode 2017-09-29 Bernardinų sodas

Susipažinkite su dešimt ryškiausių Nobelio premijos laureatų Bernardinų sode – visą savaitę iki Tyrėjų nakties parko lankytojus stebins dešimties stilizuotų instaliacijų, įprasminančių mokslininkų darbus, alėja.

Alėjoje Nobelio premijos laureatai pristatomi ne per asmenybes, bet per jų darbus, už kuriuos gautos premijos. Ne vardai ar pavardės, gyvenimo laikotarpiai ar vietovės, o nuveikti darbai kažkada į juos atkreipė dėmesį ir išskyre iš minios. Nuveikti darbai pristatomi per apibendrintą, stilizuotą darbų esmę ar jos metaforą.

Paroda veiks visą savaitę nuo rugsėjo 22 dienos Bernardinų sode.

Lankininkų kovos 2017-09-30 Ozo parkas

„Sveikas miestas“ drauge su „ShadowSong“ laukia sostinės gyventojų jėgas išbandant lankininkų kovose.

Treniruotės vyks rugsėjo 16; 23 ir 30 d. Ozo parke, o rugsėjo 17; 24 ir spalio 7 d. – Vingio parke, pievoje priešais estradą. Laikas visų užsiėmimų tas pats – nuo 12 val. iki 15 val.


Plačiau »
 
X tarptautinis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2017 2017-09-30 Vingio parkas

Jau devintasis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2017 m. rugsėjo 30 d. Vingio parke žiūrovus pasitiks naujovėmis ir staigmenomis!

Šiais metais festivalio programa bus pradėta netikėtu atidarymu – tai fejerverkai, pirotechnikos efektai, ryškiaspalviai dūmai ir ugnis, matomi šviesiame danguje. Juos lydės įvairiausi garsai, dėsis žodžiais nenusakomi ir daugeliui dar nematyti dalykai.

Renginio pradžia 19.30 val.


Plačiau »
 
Ne Rojaus, bet sodas: poezija Bernardinų sode 2017-09-30 Bernardinų sodas

Rugsėjo 30 d. 16 val. Bernardinų sode, prie pagrindinių vartų vyks poezijos skaitymai. 
Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/2045002699052433/