Naujiena

Vilniaus gamtiniai takai

2021 02 08

Vilniaus miestas savitas ir gražus. Kalvotas reljefas, grakštūs upių vingiai, žali parkai ir skvereliai traukia ne tik vietinius, bet ir užsienio turistus. Net 46 proc. Vilniaus teritorijos užima parkai ir vandens telkiniai, upės. Miestiečiai noriai renkasi poilsiui viešas vietas. Deja, daugelis miestą geriau pažįsta iš urbanistinės pusės ir gilios istorijos, o gamtinė dalis dar mažai tyrinėta.
Norėdami padėti pažinti gamtinę miesto dalį dalinamės leidiniu „Vilniaus gamtiniai takai“. Elektroninio leidinio autoriai LOD nariai Gediminas Petkus ir Vilma Gudynienė kviečia pasivaikščioti gamtiniais takais po Vilniaus miestą ir susipažinti su miesto biologine įvairove, gamtos vertybėmis. Leidinyje rasite aktyvias nuorodas, QR kodus, kuriuos nuskaitę, galėsite prisijungti prie interaktyvių žemėlapių ir vaizdo reportažų.

Elektroninis leidinys sukurtas Lietuvos ornitologų draugijai vykdant projektą „Keliauk Vilniaus miesto gamtiniais takais“, kurį finansavo Vilniaus miesto savivaldybė iš ekologinio švietimo programos lėšų.

Elektroninis leidinys „Vilniaus gamtiniai takai“