Naujiena

Šviesų takas „Džiunglių knyga“ – Vingio parke

2023 11 24

Užburiantis šviesų takas „Džiunglių knyga“ kviečia į magišką pasivaikščiojimą. Įsikūręs kiek tolėliau nuo centrinės estrados, šviesų takas siūlo vilniečiams paįvairinti apsilankymą Vingio parke ir pasimėgauti daugiau nei 200 šviečiančių figūrų ekspozicija.

Pagal modernias technologijas sukurtame šviesų take sutiksite beždžiones, žirafas, vilkus, dramblius, gepardus, zebrų šeimyną bei dar daug kitų džiunglių gyventojų. Kelias vingiuos palei lotosų jūrą, flamingų krioklį, gėlių oazę. Čia kurkia varlės, plasnoja milžiniški drugiai, skleidžiasi ryškiausi žiedai, ant šakų kleketuoja papūgos.

Šviesų takas „Džiunglių knyga“  įkvėptas populiariosios legendos apie berniuką Mauglį ir jo draugus. Čia – ir vilkų gauja su Akela priešakyje, ir lokys Balu bei pantera Bagyra, piktasis tigras Šerchanas bei jo pagalbininkas šakalas, ir, žinoma, pats Mauglis.

Gyvūnai – itin realistiškai atkurti, didelis dėmesys skirtas detalėms: kailiui, snukiui, uodegoms, ausims. Išlaikytos tikros proporcijos, bet yra ir gerokai padidintų figūrų. Augalai stebins ryškumu ir pasijusite tarsi nuostabiame animaciniame filmuke, tačiau bus įdomu išvysti ne tik pasakiškus dalykus. Šviesų takas didžiuojasi originaliu kūriniu – itin tiksliomis penkių Lietuvoje augančių ir saugotinų gėlių padidintomis replikomis.

Visos šviečiančios  figūros meniškai įkomponuotos į Vingio parko landšaftą. Teritorija – specialiai iliuminuota ir įgarsinta. Kelionė bus pilna cikadų čirpimo, paukščių klegesio, žvėrių riaumojimo.

Kai iki soties pasimėgausite džiunglių legendomis, Jūsų lauks nuostabiai žibančios, elnių traukiamos, dovanų prikrautos rogės. Dvylikos metrų ilgio ir trijų metrų aukščio Kalėdų kompozicija taps ryškiu apsilankymo akcentu.

Ir tai dar ne pabaiga: take įrengtas šviesų tunelis, kuris išpranašaus, kas jūsų lauks ateinančiais metais. Drąsiai ženkite į jį ir lydimi gerųjų pranašysčių grįžkite atgal į realų pasaulį.

Renginys atidaromas gruodžio 1 d. Šviesų tako darbo laikas:

12.01 – 12.23 (V, VI, VII): 16:00-21:00

12.25 – 01.07 (kasdien): 16:00-21:00

Dėmesio! Gruodžio 24 d. šviesų takas nedirbs.

Svarbu: paskutiniai lankytojai įleidžiami 20.00.

 

Daugiau informacijos ir bilietai https://www.manobilietas.lt/lt/e/renginys/sviesu-takas-dziungliu-knyga-vingio-parkas-bilietai-1202/