Naujiena

Iniciatyvos ir talkos Vilniaus parkuose

2023 10 24

Ruduo – puikus metas įvairiausioms iniciatyvoms ir talkoms Vilniaus parkuose. Rudens pradžioje dar vyksta sodinimo darbai, vėliau pradedami tvarkyti krūmynai, grėbiami lapai, gėlynai ruošiami žiemai.  Labai džiaugiamės, kad vis daugiau įmonių ir organizacijų noriai prisideda prie parkų gražinimo ir puoselėjimo.

Rugsėjo 29 dieną Ozo parke vyko puošmedžių sodinimas. Septynis dailius medelius miestui padovanojo ir pasodinti padėjo Lietuvos futbolo federacija. Puošmedis ypatingai lauktas augalas Ozo parke. Augalams parinkta vieta – arti ežerėlių. Puošnūs rudenėjantys lapeliai ir atviras vanduo sukurs viliojantį vaizdą. 

Spalio 5 dieną Siemens kolektyvas talkino Pasakų parke. Buvo tvarkomi krūmai, augantys palei takus. Po atliktų darbų parko takeliai tapo šviesesni ir jaukesni. Dėkojame Siemens komandai už iniciatyvą ir darbštumą.

Spalio 23 dieną Vilniaus japoniškame sode darbavosi Vilniaus Statybininkų rengimo centro apželdinimo specialybės studentai. Sodas – puiki vieta praktikai.

Dėkojame visiems, prisidedantiems prie parkų priežiūros ir puoselėjimo darbų. Jei norite prisijungti į talką arba norite, bet nežinote, kur ir ką tiksliai galėtumėte nuveikti, susisiekite tel. (8 5) 261 1037 arba el. p. info@vilniausparkai.lt.