Naujiena

„Open House Vilnius“ – ir miesto soduose

2025 05 06

Gegužės 10–11 d. susitikime „Open House Vilnius“. Open House Vilnius kviečia švęsti architektūrą kartu! Renginio savaitgalį duris ir vėl atvers išskirtinės miesto erdvės kviesdamos pažinti Vilniaus architektūrą. Patirkite architektūrą jungiančią praeitį, dabartį ir ateitį!

Bernardinų sodas ir Japoniškas sodas Sei Shin En šiemet taip pat dalyvauja renginyje ir laukia architektūra besidominčių lankytojų. Ekskursijos metu galėsite aplankyti mūsų ypatingas ir istorines erdves, išgirsti įdomius savanorių-gidų pasakojimus ir pažinti sodų architektūrą.

Savaitgalį vyksiančio renginio metu lankytojai turės galimybę susitikti su 12 miesto kūrėjų, patirti architektūrą per skirtingas menines veiklas ir performansus, rinktis ekskursijas daugiau kaip 50 objektų. Visos ekskursijos yra nemokamos, renginys atviras visiems!

 

Daugiau informacijos: https://www.openhousevilnius.lt/