MENIU

Naujiena Vingio parke – patogios stovėjimo vietos šeimoms ir mažiau automobilių

2017-07-03

Sportuojantys ir poilsiaujanys Vingio parke galės atiskvėpti, nuo šiol Vingio parke sumažės automobilių. Parko prieigose įrengtos mokamos stovėjimo vietos, o arčiau parko – specialios vietos šeimoms.

Visi parko lankytojai kviečiami į Vingio parką atvykti pėsčiomis, dviračiais ar riedučiais, viešuoju transportu. Nusprendę atvykti automobiliu yra raginami jį palikti ne parke, o kiek toliau, parko prieigose ar aikštelėje Geležinio Vilko g. 6A (šalia ERGO). 
„Labai svarbu sudaryti sąlygas žmonėms patogiai ir saugiai leisti laisvalaikį parke. Sutikime, parkas skirtas ne automobiliams, o pirmiausia pėstiesiems, dviratininkams, riedutininkams, parke besiilsintiems ir sportuojantiems. Tuo tikslu tvarkomos ir parko prieigos – mažinamas transporto patekimas į Vingio parką, kadangi jį nesunkiai bei patogiai pasiekti galima tiek pasirinkus miesto dviračius, tiek viešąjį transportą. Be abejo, įgyvendinant šiuos pakeitimus pirmiausia atsižvelgsime į šeimas, kurios į parką atvažiuoja pasivaikščioti su mažais vaikais, neretai ir su vežimėliais. Tad šeimų patogumui nuo šiol arčiau estrados įrengtos tik joms skirtos automobilių stovėjimo vietos“, – teigia Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.
Vingio parkas ir jo apylinkės pateks į žaliąją rinkliavos zoną, kurioje taikoma 0,3 euro vietinė rinkliava už valandos stovėjimą. Mokamą stovėjimą žymintys kelio ženklai, informacinės nuorodos ir parkomatai – jau įrengti.

Daugiau skaitykite: Savivaldybės puslapyjeDelfi.lt straipsnyje15min.lt straipsnyje