MENIU

Pranešimai

Ribojamas transporto priemonių eismas 2017-09-27

2017 m. rugsėjo 30 dieną 14:00- 23:45 val. bus ribojamas transporto priemonių eismas Vingio parke nuo įvažiavimo kelio iš M.K.Čiurlionio gatvės ir Geležinio Vilko gatvės pusės iki kavinės "Lakštingala" dėl tarptautinio fejerverkų festivalio "Vilniaus fejerija 2017" dalyvių saugumo.

„Tyrėjų naktis“ Bernardinų sode 2017-09-15

Šių metų „Tyrėjų naktis“ mokslo entuziastus kvies pažinčiai su futurologija ir ateities mokslo pasauliu. visų besidominčių lauks daugiau nei 250 nemokamų renginių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Molėtuose ir kitose Lietuvos vietose. Įdomūs renginiai vyks ir Bernardinų sode.


Plačiau »
 
„Sveikas miestas“ drauge su „ShadowSong“ laukia sostinės gyventojų jėgas išbandant lankininkų kovose 2017-09-14

Lankininkų kova – tai sportinis komandinis žaidimas, pradėtas žaisti nuo 2011 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur oficialiai yra vadinimas „Archery Tag“.
Šis sportinis žaidimas populiarėja  visame pasaulyje – Australijoje, Singapūre, Kanadoje, Malaizijoje vyksta pastovios treniruotės, varžybos, turnyrai, kuriamos komandos. Lietuvoje žaisti lankininkų kovas pradėta 2016 m.
Treniruotės vyks rugsėjo 16; 23 ir 30 d. Ozo parke, o rugsėjo 17; 24 ir spalio 7 d. – Vingio parke, pievoje priešais estradą. Laikas visų užsiėmimų tas pats – nuo 12 val. iki 15 val.

Šaltibarščių suneštuvės 2017-09-14

Jau šiandien, 18 val. Vingio parke IKI grill zonoje vyks vilniečių organizuojamos šaltibarščių suneštuvės. Piknikas vyks ant savo atsineštų pledų. Vilniečiai jau nuo pat ryto dalinasi gera nuotaika ir savo darytų šaltibarščių nuotraukomis Facebook tinklalapyje.


Plačiau »
 
Tautų mugė 2017: renginiai ir dviračių mėgėjams 2017-09-12

Visi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai jau šį šeštadienį bus kviečiami išbandyti specialiai Tautų mugei sudarytą orientacinio dviračių sporto maršrutą po Vilniaus rajoną. Nuo 11 valandos Vingio parke visus orientacinio sporto entuziastus suburs renginys „Pažink parką su orientavimosi sportu“. 


Plačiau »
 
Bernardinų sode – neįprasta paroda 2017-09-07

Rugsėjo 14 – 21 dienomis Bernardinų sode vyks paroda „Paskutiniai mano sutikti Europos dreviniai bitininkai”. Ekspoziciją sudarys didelio formato Krzysztofo Hejke darytos fotografijos ir autentiški bitininkavimo reikmenys. Parodą papildys drevinės bitininkystės praktinė demonstracija ir dirbtuvės.


Plačiau »
 
„Danske Bank“ Vilniaus maratono metu – eismo organizavimo pokyčiai 2017-09-07

2017 m. rugsėjo 10 d. (sekmadienį) Vilniuje vyks „Danske Bank“ Vilniaus maratonas, kurio metu visoje renginio trasoje bus ribojamas eismas. Rugsėjo 10 d. 1–19 val. transporto eismas bus draudžiamas T. Vrublevskio ir Šventaragio gatvėse, o 5–17 val. – ir visoje maratono trasoje, į kurią įtrauktas ir Vingio parkas.


Plačiau »
 
Vingio parke dar daugiau veiklos 2017-09-06

Vingio parke šalia vaikų žaidimo aikštelės vakar buvo pastatytas „dovanok/ mainyk knygą“ namelis, kurio stogas – šaškių lenta. Visi norintys galės dovanoti/ mainyti knygas, o nuobodžiaujantys ar laukiantys žaidžiančių vaikučių ne tik paskaityti, bet ir pažaisti akmeninėmis šakėmis.
Šio puikaus ir savanoriško projekto „kaltininkai“:
Martyna Bernadeta Dindaitė – sugalvojusi, dažiusi, spalvinusi, gaminusi namelio priedus, įdėjusi laiką ir meilę,
jos tėtis Darius – namelio gamintojas,
Vitalij – padėjęs pritvirtinti namelį.

Sostinės Vingio parke – nemokamos riedučių treniruotės 2017-08-30

Vilniaus Vingio parke organizuojamuose treniruotėse laukiami tiek pradedantieji, tiek jau pažengę riedutininkai.

Pradedančiuosius „Riedėk.lt“ akademijos profesionalūs treneriai moko saugaus, taisyklingo ir efektyvaus riedėjimo, saugaus nugriuvimo ir atsikėlimo, įvairių posūkių ir stabdymo būdų, važiavimo atbulomis, o pažengusieji turi puikią galimybę mokytis dar efektyvesnės ir greitesnės riedėjimo technikos, riedėjimo grupėje ir didesnėje minioje, kliūčių ir nelygių paviršių įveikimo.


Plačiau »
 
Transporto eismo ribojimas 2017-08-29

2017 m. rugsėjo 3 dieną 7-18 val. bus ribojamas transporto priemonių eismas Vingio parke nuo įvažiavimo kelio iš Geležinio Vilko gatvės pusės iki kavinės "Lakštingala" dėl organizuojamos bėgimo šventės "The color run" dalyvių saugumo.