MENIU

Pranešimai

Dalinkimės žydėjimu! 2017-06-22

Jau ketvirtus metus vilniečius ir miesto svečius džiugina viena iš turtingiausių Vilniaus mieste augalų oazių – Bernardinų sodas. Jo augalų įvairovė ir saviti kraštovaizdžio sprendimai sodo lankytojams teikia daug džiaugsmo ir sukuria harmoningą atmosferą poilsiui.


Plačiau »
 
Vingio parke – nuo pramogų visai šeimai iki tarptautinių ugniagesių varžybų 2017-06-03

Šį šeštadienį (birželio 3 d.) Vingio parke daug įdomių veiklų. VšĮ „Sveikas miestas“ kviečia dalyvauti iniciatyvoje „Aktyvūs šeimų šeštadieniai“, kurios metu tiek sostinės gyventojai, tiek miesto svečiai kviečiami šeštadienius praleisti aktyviai, išbandant skirtingus sporto, sveikatingumo užsiėmimus. 


Plačiau »
 
Vasariškas savaitgalis Vingio parke 2017-05-08

Prabėgo saulėtas ir smagus savaitgalis Vingio parke. PaVINGiavo visi, ir mėgstantys aktyvų laisvalaikį, ir mėgstantys ramų poilsį. Šis renginys galėtų tapti puikia tradicija. Lankytojus džiugino daug skirtingų užsiėmimų, sporto treniruočių ir gražių pasirodymų.


Plačiau »
 
PaVINGiuojam! 2017-05-04

Jau šį savaitgalį, gegužės 5-7 dienomis Vingio parke vyks didžiausia pavasario šventė!

Numatyta programa visiems: bus galima aktyviai praleisti savaitgalį tris dienas truksiančioje šventėje, pasigrožėti sužydusiu VU Botanikos sodu šalia parko, sportuoti su VšĮ „Sveiku miestu“, išbandyti naują prie parko įsikūrusią „IKI“ grilio zoną.

Daugiau informacijos ir tikslią renginių programą galima rasti Vilniaus miesto savivaldybės puslapyje ir socialiniame tinkle Facebook paskelbtame renginyje.

Vingio parke pasodinta 2000 pušelių 2017-04-27

Per šių metų akciją „DAROM“ Vingio parke buvo pasodinta 2000 pušelių. Dirbo Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento bei kitų skyrių darbuotojai, viešosios įstaigos „Vilniaus miesto parkai“ darbuotojai.

Tikimės, kad medžiai gražiai augs ir džiugins parko lankytojus.


Plačiau »