MENIU

Pranešimai

Bernardinų sode – neįprasta paroda 2017-09-07

Rugsėjo 14 – 21 dienomis Bernardinų sode vyks paroda „Paskutiniai mano sutikti Europos dreviniai bitininkai”. Ekspoziciją sudarys didelio formato Krzysztofo Hejke darytos fotografijos ir autentiški bitininkavimo reikmenys. Parodą papildys drevinės bitininkystės praktinė demonstracija ir dirbtuvės.


Plačiau »
 
„Danske Bank“ Vilniaus maratono metu – eismo organizavimo pokyčiai 2017-09-07

2017 m. rugsėjo 10 d. (sekmadienį) Vilniuje vyks „Danske Bank“ Vilniaus maratonas, kurio metu visoje renginio trasoje bus ribojamas eismas. Rugsėjo 10 d. 1–19 val. transporto eismas bus draudžiamas T. Vrublevskio ir Šventaragio gatvėse, o 5–17 val. – ir visoje maratono trasoje, į kurią įtrauktas ir Vingio parkas.


Plačiau »
 
Vingio parke dar daugiau veiklos 2017-09-06

Vingio parke šalia vaikų žaidimo aikštelės vakar buvo pastatytas „dovanok/ mainyk knygą“ namelis, kurio stogas – šaškių lenta. Visi norintys galės dovanoti/ mainyti knygas, o nuobodžiaujantys ar laukiantys žaidžiančių vaikučių ne tik paskaityti, bet ir pažaisti akmeninėmis šakėmis.
Šio puikaus ir savanoriško projekto „kaltininkai“:
Martyna Bernadeta Dindaitė – sugalvojusi, dažiusi, spalvinusi, gaminusi namelio priedus, įdėjusi laiką ir meilę,
jos tėtis Darius – namelio gamintojas,
Vitalij – padėjęs pritvirtinti namelį.

Sostinės Vingio parke – nemokamos riedučių treniruotės 2017-08-30

Vilniaus Vingio parke organizuojamuose treniruotėse laukiami tiek pradedantieji, tiek jau pažengę riedutininkai.

Pradedančiuosius „Riedėk.lt“ akademijos profesionalūs treneriai moko saugaus, taisyklingo ir efektyvaus riedėjimo, saugaus nugriuvimo ir atsikėlimo, įvairių posūkių ir stabdymo būdų, važiavimo atbulomis, o pažengusieji turi puikią galimybę mokytis dar efektyvesnės ir greitesnės riedėjimo technikos, riedėjimo grupėje ir didesnėje minioje, kliūčių ir nelygių paviršių įveikimo.


Plačiau »
 
Transporto eismo ribojimas 2017-08-29

2017 m. rugsėjo 3 dieną 7-18 val. bus ribojamas transporto priemonių eismas Vingio parke nuo įvažiavimo kelio iš Geležinio Vilko gatvės pusės iki kavinės "Lakštingala" dėl organizuojamos bėgimo šventės "The color run" dalyvių saugumo.

Kaktus riedučių diskoteka: back to school 2017-08-29

2017 m. rugsėjo 2 dieną 13-18 val. Vingio parke KAKTUS ragina neliūdėti dėl prasidedančių mokslo metų ir vėl kviečia visus į nemokamą riedučių diskoteką! Renginio metu visi galės pasivaišinti KAKTUS ledais. Tai 9-tą kartą vykstantis didžiulio populiarumo susilaukęs ir daug gerų emocijų vaikams atnešęs reklaminis renginys.

Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos progai paminėti organizuojamas dviračių žygis 2017-08-28

Pasaulinės savižudybių prevencijos dienai paminėti Valstybinis psichikos sveikatos centras rugsėjo 9 dieną 11-16 val. organizuoja dviračių žygį, dalyviams važiuojant nuo Katedros aikštės Gedimino prospektu, A. Mickevičiaus, Birutės gatvėmis iki Vingio parko ir atgal Birutės, Latvių, Upės gatvėmis iki Baltojo tilto, o 13-15 val. Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos minėjimą pievoje prie Baltojo tilto.

Ozo parke "Baltijos kelio" ir Juodojo kaspino dienos minėjimas 2017-08-22

2017 m. rugpjūčio 23 dieną nuo 20:00 val. Ozo parke vyks "Baltijos kelio" ir Juodojo kaspino dienos minėjimas. Šventės metu bus rodomas lietuviško filmo "Emilija iš Laisvės alėjos" nemokamas kino seansas.

Ozo parke prasidėjęs piknikas virto mini festivaliu 2017-08-10

2017 m. rugpūčio 9-osios vakarą Ozo parke prasidėjęs piknikas virto mini festivaliu – prie maisto vagonėlių nusidriekė eilės, vaikai pasileido po aikštelę ieškoti naujų draugų ir dūkti, o aikštę, kurioje dažniausiai žaidžiamas futbolas nuklojo pledai. Renginyje dalyvaujantys žmonės teigė, jog su kaimynais sutaria puikiai, tačiau iki šiol jiems netoptelėjo mintis surengti pikniką lauke – po renginio jie prašo, kad tokie vakarai Ozo parke taptų tradicija.


Plačiau »
 
Vingio parke pasiruošimo Robbie Williams koncertui darbai 2017-08-10

Informuojame, kad nuo 2017 m. rugpjūčio 11 d. 7:00 val. prasidės pasiruošimo Robbie Williams koncertui darbai. Žmonių saugumui užtikrinti bus aptverta darbinė zona, į kurią patekti nebus galima. Nuo 2017 m. rugpjūčio 15 d. iki 2017 m. rugpjūčio 17 d. vakaro bus užtverta didesnė parko dalis, į kurią koncerto metu bus įleidžiami koncerto dalyviai.