MENIU

Paslaugos Vingio parke

Kavinė „Vingio istorijos“

„Vingio Istorijos“ – tai pačioje Vingio parko širdyje, estrados pastate įsikūrusi jaukinė kavinė, vasarą miestiečius džiuginanti erdvia lauko terasa, molinėje krosnyje keptomis picomis ir kitokiais patiekalais bei gėrimais. Čia galite ne tik apsilankyti kaip svečias, bet ir minėti savo įmonės ar asmenines šventes. Vingio Istorijų durys atviros ne tik Jums, bet ir Jūsų keturkojams, tad kviečiame užsukt į svečius!

http://www.vingioistorijos.lt/

 

Kavinė „Picnic bistro“

„Picnic bistro“ – tai kavinė Vingio parko širdyje su nuostabiu vaizdu į Vingio parko estradą ir Vilniaus TV bokštą. Vasarą siūlome mėgautis jaukia terasa, o žiemą šiltai vakaroti prie židinio. „Picnic bistro“ virtuvė – moderni pasaulio virtuvė, kurioje kažką sau atras ne tik picų, burgerių, salotų mėgėjai, bet ir vegetarai bei vaikai. Kviečiame užsukti visą šeimą – mažiesiems turime vaikų kampą su žaislais ir žaidimais. Taip pat siūlome švęsti gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitas šventes mūsų kavinėje, gamtos apsuptyje.

Email : labas@picnicbistro.lt
Web : www.picnicbistro.lt
Telefonas +37061686222

Dešrainiai

„Dešrainis24.lt“ – greito maisto oazė, džiuginanti be proto skaniais dešrainiais. Su meile iš Amerikos gaminami dešrainiai nėra tik paprastas užkandis. Egzistuoja nuodėmė, dešrainio pavidalu. Jau kartą paragavęs supranti, kad norėsi pakartoti! Galėsite rinktis net iš 8 skirtingų dešrainių ir 8 skirtingų dešrelių! Būtinai išbandyk ir Tu!

Tel.: +370 677 31099
El. p.: info@desrainis24.lt
www.desrainis24.lt

„Terrasport“ nuomos punktas

„Terrasport“ nuomos punkte žiemos metu galite išsinuomoti lygumų slidinėjimo inventorių – slides, batus, lazdas. Daugiau informacijos rasite adresu www.terrasport.lt.

Čia taip pat ištisus metus vyksta Terrasport akademijos rengiamos riedučių treniruotės vaikams ir suaugusiems. Šiltuoju sezonu užsiėmimai vyksta parko teritorijoje, o žiemą treniruojamasi estrados viduje esančiose patalpose.

Daugiau informacijos rasite adresu www.terrasportakademija.lt.

Lauko vaikų darželis

Lauko darželis – vaikų ugdymo vieta, kurioje lubas atstoja dangus, o sienas – medžiai ir upė. Didžiąją dalį dienos vaikai praleidžia lauke,
kartu su auklėtojais eina į žygius, tyrinėja aplinką, užkandžiauja gryname ore, mankštinasi ir žaidžia. Toks ugdymas skatina mokytis per patirtį, laisvai atskleisti
savo talentus, stiprėti fiziškai, labiau pasitikėti savimi, būti dėmesingesnius aplinkai ir vienas kitam.

Vasarą Lauko darželio komanda siūlo nešiotis kuprinėje – žygių, žaidimų, laužo kūrenimo, balų taškymo džiaugsmą vaikai patirs lauko stovykloje. Pradžia – birželio 5 dieną. O jeigu vasaros lauke malonumais norės dalintis su draugais, kviečiame atvykti pas mus švęsti kupino nuotykių gimtadienio!

www.laukodarzelis.lt 

Šilėnų karavanas

Lankydamiesi Vingio parke nepamirškite užsukti ir paskanauti gardžia tikrų pupelių kava, dešrainiais ir kitais užkandžiais...
Laukiame Jūsų!

UAB „Šilėnų Karavanas“

J. Verseckaitės sporto studija

Jolantos Verseckaitės sporto studija skatina moteris jungtis sportuoti ir siekti užsibrėžtų tikslų kartu. Čia vyksta kūno dizaino treniruotės, kurios įkvėpia moteris siekti dailių kūno linijų bei geros savijautos.

Dviračių, riedučių, paspirtukų nuoma

Vingio parko dviračių riedučių nuoma pavasario ir vasaros sezonui, vaikams ir suaugusiems paruošė: 60 įvairių modelių dviračių, 200 porų riedučių (nuo 28 iki 48 dydžio), 15 paspirtukų, 6 keturračius, 50 ilgųjų riedlenčių ir kruizerių. Visiems pageidaujantiems – apsaugos nemokamai. Taip pat turime: 60 elektra varomų: mašinėlių, paspirtukų, triračių, kartingų.

D. Riaubos veikla
Kontaktinis asmuo: Vera, mob. 867371420.
Facebook.com: „Dviračių Riedučių Vilnius Nuoma“

Oranžiniai triračiai

Atsinaujinusį Vingio parką kviečiame apžiūrėti važiuojant „Oranžiniu triračiu“. Šis elektrinis triratis leis grožėtis didžiausiu Vilniaus parku neįdedant daug pastangų.
Vaikai, seneliai ir tėvai, po parką galės judėti vienodu tempu, nes triračiai išvysto  net 25 km/val greitį. Maloni ir linksma pramoga bei gamtos žaluma  paliks jums neabejotinai daug gerų įspūdžių. „Oranžinį triratį“ rasite apėję estradą iš kitos pusės. Lauksime Jūsų kiekvieną saulėtą vasaros dieną!


Daugiau informacijos telefonu: +370 646 26454
V. Šuto veikla

Senosios kibininės autoparduotuvė

Senosios kibininės autoparduotuvė prekiauja rankų darbo kibinais su skirtingais įdarais, kurie gaminami pagal senąsias tradicijas. Smaližius kviečiame paragauti mūsų gamybos konditerijos gaminių: tradicinio totorių pyrago  „šimtalapis“, kibinų su saldžia varške, šokoladu, varškės spurgelių, sviestinių sausainių ir kt.

Atsigaivinimui siūlome įvairių gėrimų.

Jūsų patogumui maistas ir gėrimai išsinešimui.

Priimame išankstinius užsakymus visai mūsų gaminamai produkcijai.

www.kibinas.lt

www.facebook.com/SenojiKibinine/

 

Velomobiliai ir velokartai

Įmonė „Ordinator“ velomobilius ir velokartus nuomoja Vingio parke jau daugiau kaip 10 metų.

Mūsų velomobiliai (karietos) pagaminti Italijoje yra stilingi, patogūs, dideliais ratais, pritaikyti važinėti įvairaus amžiaus žmonėms. Asortimente turime įvairių spalvų dviviečių ir keturviečių velomobilių su 2-iem vietom vaikams. Taip pat nuomojame vienviečius olandiškus velokartus. 

Kviečiame pasivažinėti ir maloniai praleisti savo laisvalaikį.

Dirbame kasdien nuo 11 iki 20 val. Mus galite rasti Vingio parke už estrados.

Tel. pasiteiravimui: 8 651 70095

www.velomobiliai.lt